Hayallerin Gerçeğe Dönüşümü…

Moda sektöründe büyük başarılara imza atmış bir annenin çocukları olarak 1980’li yıllarda modelleme, tasarım, biçim ve şekillendirmeyle tanıştık. Erken yaşlarda modayla tanışmış bir aile olarak, bir çok alanda faaliyet gösterdikten sonra içimizdeki moda aşkına yenik düşerek 2010 yılında çocukluk hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek adına “ Loe Tiessi ” çatısı altında birleşmeye karar verdik.

Yıllardır tekstil piyasasında un ufak olduktan sonra, moda hamurunda yoğrularak elde ettiğimiz başarıları kazanmamızın altında yatan asıl sebep, öncelikli olarak insana yaptığımız yatırımlardır. Kalite ve başarıyı kendimize hedef edindikten sonra, gecemizi gündüzümüze katıp, yılmadan ve yorulmadan çalışarak sektörde hak ettiğimiz yere ulaşmış olmanın da verdiği mutlulukla her geçen gün kendimizi daha da yenileyerek büyüyoruz.

Gerek yurt içinde gerek ise yurt dışında kendi alanında öncülük eden bir çok firma için özel modeller üretiyoruz. Raisa & Vanessa , Raşit Bağzıbağlı ,  Trendyol ,  Modanisa , Morhipo(Beymen grup) , Koton , Müslüm a Wear firmaları için, abiye üretmenin yanı sıra, Avrupa’nın önde gelen firmalarından, Pierre Cardin için tayt , active wear, home wear modelleri üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz

Ürettiğimiz ürünlerin yaklaşık %65 ini iç pazarda, kalanını başta Suudi Arabistan başta olmak üzere bir çok Orta doğu ülkesine, ayrıca Rusya, Belçika, Avustralya, Hollanda gibi bir çok ülkeye ihraç etmekteyiz.

Ve şimdi sırada kendi markamızla kendi hikayemizi yazmada…
Yıllarca elde ettiğimiz know how ile Loe, Tiessi, Culotte ve diğer markalarımızı direk müşterilerimizle buluşturuyoruz. İnternet satış mağazamızla, internet bayi kanalımızla, yurt içi/yurt dışı online pazar yerlerinde, fiziksel mağazamızla ve franchise vererek kendi destanımızı yazıyoruz.

Shopping cart